Hlavní strana » Aktuality » AKCE WELEDA 1+1 ZDARMA

AKCE WELEDA 1+1 ZDARMA


Zejména pro maminky malých dětí jsme s firmou Weleda připravili akci, kdy při koupi měsíčkové kojenecké koupele získají měsíčkový kojenecký krém zdarma, přičemž jeho běžná cena je 199,- Kč. Tato nabídka je časově omezená do 19. 4. 2015.

Měsíčková koupel je velmi jemná a má šetrné čistící a pěstící účinky. Kvalitní sezamový a mandlový olej chrání pokožku před vysušením, dodávají jí tuk, který ztrácí pokožka působením vody. Po koupeli zůstává tedy jemná a hebká. Výtažek z měsíčku lékařského v bio kvalitě má zklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky. Dermatologické testy potvrzují dobrou snášenlivost přípravku i u dětí s vysoce citlivou pokožkou či atopickým ekzémem.

Měsíčkový kojenecký krém účinně chrání citlivou pokožku před vznikem opruzenin v oblasti plenek. Lanolin a oxid zinečnatý ochraňují jemnou pokožku spolehlivě před vlhkostí, měsíček lékařský má zklidňující a hojivé účinky i na již vzniklé opruzeniny a mandlový a sezamový olej pěstí a regenerují jemnou dětskou pokožku. Neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva či parfemaci ani minerální oleje.

Fotogalerie


KALENDÁŘ AKCÍ AKTUALITY

Zboží v akci