Hlavní strana » Aktuality » Festival Evolution 2019

Festival Evolution 2019


Festival Evolution není třeba nijak zvlášť představovat. Kdo se totiž zajímá o kvalitní potraviny a bio produkty, tuto akci dobře zná. V březnu se na holešovickém výstavišti představí rekordní počet vystavovatelů. Organizátoři uvedli, že letos se na Festivalu Evolution představí okolo 450 vystavovatelů z domova i ze zahraničí nabízejících své služby a produkty v pěti tradičních okruzích: Bio Styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. Ruku v ruce s vystavovatelskou částí jde programová nabídka. Na sedmi pódiích se během tří dnů vystřídá téměř 200 přednášejících. A na co se tedy můžete těšit?

Největší přehlídka biopotravin i přírodní kosmetiky na jednom místě

Opět vás čekají novinky a produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. Těšit se můžete na nejširší výběr certifikovaných potravin, regionálních výrobků, stejně jako na produkty malých a rodinných producentů a farem. Přímo na místě budete mít možnost ochutnat tzv. superpotraviny, ale i stále populárnější rostlinná „mléka“ či veganská, vegetariánská a raw jídla. V programové části se zase dozvíte, jak vybírat kvalitní potraviny, naučíte se číst etikety a získáte nezkreslené informace o přínosech a případných nástrahách alternativního stravování.

Na Festivalu Evolution najdete také nejširší výběr přírodní kosmetiky. Věděli jste, že průměrná žena každý den použije přibližně dvanáct kosmetických přípravků obsahujících 168 chemických přísad? Muži každý den použijí přibližně šest přípravků, které obsahují zhruba 85 chemických látek. A výzkumy prokázaly, že to, co si nanášíme na kůži, nehty a vlasy, se z 60 %  vstřebává do těla a dále pak do krevního oběhu. A to, co tělo neumí zpracovat, se v něm usadí. Naproti tomu přírodní kosmetika a biokosmetika neobsahuje syntetické chemické látky, umělá barviva, parfemaci či látky ropného původu a je vyráběna pouze z přírodních látek. To už stojí za to popřemýšlet o tom, co si kupujeme, nemyslíte?  Kromě kosmetiky a potravin zde seženete samozřejmě také oblečení z přírodních materiálů.

Přijďte si zacvičit nebo se naučit bránit stresu

Nedílnou součástí festivalu je také sekce věnovaná osobnímu rozvoji a byla by škoda ji vynechat. Profesionální koučové vám totiž dokážou, že i vy můžete vyniknout, jen to chce znát ty správné metody. Stejně tak se zde máte šanci dozvědět, jak snadněji nacházet jakékoliv řešení problémů, tvořivě myslet a uchovávat si velmi vysokou psychickou a fyzickou kondici. 

Atraktivní obsah nabídnou i přednášky věnované dětem. Rodiče by si neměli nechat ujít přednášku koučů Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné Jak být rodičem parťákem. Chybět nebude ani speciální program pro děti včetně hlídacího koutku a zázemí pro přebalení a nakrmení nejmenších.

Více informací o festivalu najdete na www.festivalevolution.cz.

Fotogalerie


KALENDÁŘ AKCÍ AKTUALITY

Zboží v akci