Hlavní strana » Dodavatelé

Dodavatelé


Kozí Dvorek

S produkcí vlastních mléčných produktů začala rodina Dvorských v roce 2011, kdy vystavěla vlastní sýrárnu, kde se týdně zpracovalo 200 l mléka a začalo se prodávat prostřednictvím různých farmářských trhů. V současnosti je na statku chováno 100 českých hnědých krátkosrstých koz, a  30 ovcí plemene Suffolk. Kozy mají celý rok neomezený přístup na pastvu a přes zimu jsou ve skupinovém, volném a vzdušném ustájení na hluboké podestýlce.

V sortimentu mléčných výrobků naleznete čerstvé kozí sýry, ochucené i přírodní, dále tvarohy s čokoládou, karobem, malinami a borůvkami, polotvrdé sýry, kozí mléko, kozí jogurtové mléko, tvaroh přírodní a tolik oblíbené kozí žervé.

Život na kozím dvorku, dle názorů manželů Dvorských, lze charakterizovat jednoduše, těmito slovy: práce, zábava, radost, spojení s přírodou, rodina, láska, respektování zvířat, hobby, duševní pohoda, spolupráce, respektování krajiny a respektování životního prostředí.

www.kozidvorek.cz

Fotogalerie


Horní Dvorce

Společnost Statek Horní Dvorce s.r.o.,rodinná firma manželů Dubových, v současné době hospodaří na dvou historických zemědělských dvorech: v Horních Dvorcích a v Palupíně. Obhospodařují pastviny a louky o výměře více jak 130 hektarů. Chov více než 300 ks ovcí je zaměřen na dojné ovce plemene Lacaune a masné ovce plemene Suffolk a Texel. Jejich cílem je produkovat čisté přírodní potraviny ze „statku"a nabídnout je přímo zákazníkovi nebo do maloobchodu.

Již před deseti lety se zrodil záměr vybudovat plnohodnotnou zemědělskou společnost hospodařící v ekologickém režimu, a která bude mít jako cílové produkty čerstvé a zrající ovčí a kravské sýry. 

Dalším neméně atraktivním artiklem kromě ovčích sýrů je nabídka kvalitně zpracovaného jehněčího masa, chlazeného nebo mraženého výhradně ze zvířat z vlastního chovu.

Doprovodným programem je výroba bezlepkových uzenin s podílem jehněčího masa-např. klobásy čabajkového typu nebo masné výrobky-např. paštika s jehněčími játry.

www.hornidvorce.cz

Fotogalerie


Health Link, s.r.o.

Nabízí řadu potravin bez obsahu lepku, řepného cukru nebo mléčné složky. Dodává také kvalitní suroviny (např. třtinový cukr) pro výrobu cukrářských produktů a přísady vhodné do cukrovinek, jogurtů, cereálií, zmrzlin, nápojů apod. (mezi ty známé patří např. prémiová vanilka Bourbon z Madagaskaru, borůvkový či brusinkový prášek, mezi ty méně známé pak prášek z plodů Lucumy, macy, mesquite nebo camu camu).

Jejich snahou je neustále reagovat na měnící se nároky a preference trhu, a proto do jejich produktového portfolia průběžně zařazují nové výrobky, které jsou pro koncového zákazníka atraktivní a v některých případech neznámé či exotické.

Maximální kvalitu výrobků značky Health Link zajišťují především pečlivým výběrem prvotních surovin. Ty pocházejí výhradně od prověřených pěstitelů z různých koutů světa, kteří dodržují zásady ekologického zemědělství a kteří jsou současně schopni zajistit konkurenceschopné ceny svých komodit.
Tyto výrobky docení každý, kdo hledá alternativu k zaběhnutému způsobu stravování a kdo se snaží kvalitními potravinami a nutričně hodnotnými doplňky změnit svůj životní styl a dodat svému tělu potřebnou energii a živiny na přírodní bázi.

www.healthlink.cz

Fotogalerie


Biopekárna Zemanka

Všechny produkty jsou pečeny dle originálních receptur a jsou s nadšením připravovány tak, aby měly vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť. Získaly proto řadu ocenění jako například Česká biopotravina roku 2007 a 2008 a Nejoblíbenější biopotravina roku 2008. Výrobní postupy splňují kritéria hnutí Slow Food a pekárna je rovněž držitelem ocenění hnutí Slow Food Prague. Také splňuje podmínky mezinárodního certifikátu bezpečnosti potravin BRC a českého certifikátu kvality Klasa. Ročně vyrobí přes 60 tun pečiva, což představuje více jak 600 000 sáčků skvělých bio sušenek a bio krekrů.  Jedná se o malou rodinnou firmu, kde výrobu řídí Věra Zemanová, profesionální cukrářka a gastronom s více jak 40-ti letou praxí v oboru, která je také duší celé pekárny od samého počátku. Dále Jan Zeman, který vede celou pekárnu a řídí provoz a hlavní inspiraci firemním recepturám dala Hanka Zemanová, která je uznávanou odbornicí na biopotraviny.

Fotogalerie


Iswari Superfood, s.r.o.

Iswari Superfood, s.r.o. je česká firma, která ve spolupráci se sesterskou portugalskou firmou Alma Valor dodává na trh tzv. superpotraviny pod vlastní obchodní značkou ISWARI. Iswari znamená v sanskrtu Bohyně. Jejich cílem je sdílet s Vámi přirozenou moudrost přírody a nabídnout Vám plodiny, které byly často součástí jídelníčku tradičních kultur naší planety a pro které je typická jedna společná vlastnost: mají mimořádné nutriční složení s pozoruhodně pozitivním dopadem na naše zdraví.

Nabízí jak produkty, které již mají na českém trhu tradici, tak i produkty zcela nové. Úmyslně se vyhýbají termínu, že tyto produkty vyrábí. Tvoří je totiž moudrá příroda, a oni se jen snaží dodat je spotřebitelům v co nejčistší formě. Proto Vám nabízí naše superpotraviny v biokvalitě a zpracované maximálně šetrným způsobem bez vysokoteplotní a samozřejmě chemické úpravy. Tyto dary přírody se k Vám tak dostanou plné živin a minerálů, jakoby byly právě sklizeny na poli, v džungli či vysokých horách své domoviny.

Kromě toho vyrábí i speciální směsi s obsahem superpotravin, jako jsou např. snídaňové směsi nebo nápoje v prášku.

Fotogalerie


Strana 1 2 3 4 5 6 7 8

Stránkovat po:

KALENDÁŘ AKCÍ AKTUALITY

Zboží v akci