Hlavní strana » Dodavatelé

Dodavatelé


Amaranth life s.r.o.

Společnost Amaranth life s.r.o. byla založena na jaře roku 2013 s tím, že se od samého začátku bude prezentovat jako společnost, která se bude zabývat výrobou výhradně bezlepkových potravin. V současné době vyrábí extrudované výrobky různých tvarů s různými příchutěmi, s trvanlivostí do 12 měsíců.  Jako nosnou surovinu používají kukuřici a amarant (laskavec). Nově také začali vyrábět chléb a běžné pečivo bez lepku s přídavkem amarantové mouky. Na našich prodejnách naleznete výběr těch nejoblíbenějších produktů této firmy. Pochoutky z amarantu si můžete prohlédnout  a následně koupit i na našem e-shopu.

http://www.amaranthlife.cz/

Fotogalerie


Semix Pluso s.r.o.

 Jako dlouholetí výrobci celozrnných cereálií, pekařských směsí pro výrobu špičkového ječného pečiva, máku a celé řady zdravých produktů kladou důraz na zpracovávání zrnin tak, aby v nich byly v maximální míře zachovány všechny živiny a minerální látky. Za tímto účelem disponují unikátním výrobním zařízením ke zpracování pšenice, ovsa, ječmene, pohanky, jáhel, špaldy a máku. Jejich export je úspěšný na východních i západních trzích a své produkty vyvážíme nejen do Ruska, Běloruska a na Ukrajinu, ale i do Německa, Itálie, Spojených států, Austrálie, Číny a států jižní Ameriky.

http://www.semix.cz/

Fotogalerie


Amylon

Tradice firmy Amylon sahá až do roku 1891, ale samotný vznik firmy Amylon, a.s. se datuje k roku 1912. V roce 2012 tedy oslavila  firma neuvěřitelných 100 let na trhu.

V dnešní uspěchané době plné moderních technologií i při vaření je filozofií firmy spokojený zákazník, převážně zákaznice, moderní žena, která se ráda stará o sebe a svoji rodinu a v rámci toho chce připravovat chutná jídla, která jí nezaberou mnoho času a také svou jednoduchou přípravou odpovídají tradiční, ale moderně pojaté kuchyni. Firma Amylon chce zákazníkům nabídnout a na trhu prosadit kvalitní produkty v době, kdy je trh všemožnými produkty rychlé kuchyně ze zahraničí doslova přesycen, a proto se soustředí na českého zákazníka a na tradiční české pokrmy. K jejím stěžejním produktům patří dobře známé pudingy, knedlíky, kaše, ale i pečené dobroty a například oblíbené palačinky či bramboráky. Firma se také rozhodla rozvíjet nejen kvalitu a sortiment produktů, ale díky dnešní době, která dbá na zdravou a přírodě prospěšnou stravu i Bio program, který je dnes její chloubou.

http://www.amylon.cz/

Fotogalerie


Sonnentor

SONNENTOR s.r.o. je česká firma se zahraniční majetkovou účastí, která se zabývá převážně výrobou bio-čajů a bio-koření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete. Firma byla založena Ing. Tomášem Mitáčkem a Johannem Gutmannem roku 1992 a nachází se v jihomoravské vinařské vesnici Čejkovice. Prakticky funguje jako dceřiná společnost rakouské firmy SONNENTOR, s níž společně buduje obchodní značku SONNENTOR. Její hlavní ideou je hluboká, dlouhodobá a obapolně výhodná spolupráce obchodní a zpracovatelské společnosti spolu s biofarmáři. Základním motivem je zpracování a výroba produktů z kontrolovaného ekologického zemědělství – jakožto jediná možná alternativa průmyslovému velkozemědělství se všemi jeho problémy, jako jsou nadprodukce, potravinové skandály, týrání zvířat, znečištění biosféry a genové manipulace. Společnost Sonnentor žije myšlenkou trvale udržitelného rozvoje a v jejím duchu také jedná. Kromě aktivní podpory ekologického zemědělství a zpracování bioproduktů oživuje tzv. „brownfields“, což znamená, že revitalizuje staré výrobní areály, které přestaly plnit původní funkci, pro kterou byly v dřívějšku postaveny a vnáší do nich nový život. Nestaví tedy na „zelené louce“ a nezabírá tak další zemědělskou půdu.

V současnosti firma úzce spolupracuje s přibližně 30 biofarmáři z celé České republiky, zaměstnává přes 70 zaměstnanců a ve spolupráci s mateřskou firmou v Rakousku vyváží zboží do více než 50 států po celém světě. 25% produkce je určeno pro místní trh, který zahrnuje i Slovensko, Polsko, Maďarsko a Pobaltské republiky.

http://www.sonnentor.cz/

Fotogalerie


Zdravá láhev- R&B Mědílek

Společnost R&B Mědílek s.r.o., malá česká rodinná firma, byla založena v Žacléři na Trutnovsku v roce 1990. Světové renomé získala v devadesátých letech minulého století díky výrobě cyklopásek - omotávek na řidítka silničních a cyklokrosových kol a své účasti v organizaci Závodu míru.

Nyní firma patří k předním evropským producentům plastových nápojových lahví s potiskem na zakázku a je výrobcem unikátního českého výrobku  - Zdravé lahve. Název Zdravá lahev je registrovanou ochrannou známkou.

75% produkce nápojových lahví R&B směřuje na export, zejména pak do zemí EU. K nejzajímavějším referenčním zákazníkům patří například Škoda Auto, BIG SHOCK, Green Swan (doplňky stravy GS) nebo TV Nova. V České republice lahve R&B používá většina týmů hokejové extraligy. Firma dlouhodobě podporuje paralympijského vítěze a mistra světa v cyklistice Jiřího Ježka.

Na obou našich prodejnách nabízíme plné portfolium Zdravých láhví.

www.rbmedilek.cz

Fotogalerie


Strana 1 2 3 4 5 6 7 8

Stránkovat po:

KALENDÁŘ AKCÍ AKTUALITY

Zboží v akci