Hlavní strana » Dodavatelé

Dodavatelé


PELZ SPORT

Firma PELZSPORT působí v oblasti distribuce potravních doplňků a doplňků sportovní výživy na českém trhu od roku 1996. Za více než desetiletou činnost si získala přízeň mnoha spokojených zákazníků.

Firma PELZSPORT je neoddělitelně spjata se sportem a do svého širokého sortimentu doplňků sportovní výživy promítá bohaté zkušenosti ze spolupráce se špičkovými sportovci, jejichž poznatků využívá v poradenské činnosti. Firma PELZSPORT je výhradní distributor pro velkoobchodní prodej FITNESS COFFEE v ČR .

http://www.pelzsport.cz/

Fotogalerie


Dr. Hauschka

Historie této firmy začala již v roce 1935. Tehdy založena doktorem Rudolfem Hauschkou, ve které se začaly nejdřívě vyrábět přípravky na homeopatické bázi pod značkou WALA Arzneimittel. V dnešní době čítá tato první značka na 900 různých léčivých přípravků stejně tak přípravků volně dostupných. Podstata těchto přípravků spočívá v antroposofické medicíně a vzniká z léčivých rostlin a přírodních substancí, které jsou zpracovány podle rytmické metody, kterou vyvinul právě Dr. Rudolf Hauschka.

Použité rostliny jsou kultivovány biodynamickým způsobem ve vlastních zahradách nebo pocházejí z ekologického pěstování a kontrolovaného volného sběru. Ručně se sbírají a dále šetrně zpracovávají. Nejnovější technologické přístroje umožňují při výrobě přípravků zachování jejich kvality.

Pěstící oleje z mandlových a avokádových plodů, vzácné výtažky léčivých bylin jako úročník a lichořeřišnice, rostlinné esence a čisté éterické oleje – tyto hodnotné suroviny jsou jen malým příkladem, jaké přírodní ingredience kosmetické přípravky Dr.Hauschka nabízejí. Kombinace ojedinělého výrobního procesu jednotlivých rostlinných výtažků společnosti WALA, jejich vyvážená kompozice a účelné balení každého přípravku nevyžadují žádnou dodatečnou a syntetickou konzervaci.

http://www.drhauschka.cz/

 

Fotogalerie


Nobilis Tilia

Nobilis Tilia je česká značka s tradicí od roku 1994. Vysoká kvalita jejich aromaterapeutických produktů je zaručena nezávislým certifikátem. Je prokázáno, že přírodní éterické oleje mají schopnost pronikat hluboko do lidského organizmu, přispívat ke zlepšení fyzického zdraví a duševní pohody. To je jednou z hlavních předností aromaterapeutické kosmetiky ve srovnání s kosmetikou klasickou.

S pokorou k přírodním procesům vytváří jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjí a vyrábí českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem.

Jsou trvale udržitelnou společností a rozvíjí se s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Jejich hodnoty jim umožňují harmonicky růst a
K V É S T

 Kvalitou (čistě přírodních produktů)
 Vzděláním (odborností a profesionalitou)
 Eticky (vztahy i ekologií výroby)
 Spokojeností (našich zákazníků i zaměstnanců)
 Tradicí (české aromaterapie).

Fotogalerie


Dr. Popov - Planá

Česká firma Dr. Popov s.r.o. navazuje na dlouholetou bylinářskou tradici a od roku 1995 nabízí na český trh širokou paletu přírodních produktů, převážně bylinných čajů a mastí, kosmetiku, bylinná mýdla a éterické oleje.Portfolio výrobků je poměrně široké, ale společnost má také zkušenosti s výrobou pro privátní značky. Další obchodní aktivity se sestávají z prodeje potravinářských výrobků, které jsou buď vyráběny v kooperaci se smluvními partnery a nebo nakupovány za účelem dalšího prodeje.

http://www.drpopov.cz/

Fotogalerie


Mediate - Libchavy

Firma Mediate byla založena v roce 1996. Zabívá se především výrobou porcovaných a sypaných čajů pod značkou Apotheke, dále výrobou bylinných čajů podle bylináře Pavla Váni, mastí, vlákniny, sirupů a vitamínů. Firmě byla udělena certifikace BIO a má zaveden systém kritických bodů HACCP.

http://www.apotheke.cz/

Fotogalerie


Strana 1 2 3 4 5 6 7 8

Stránkovat po:

KALENDÁŘ AKCÍ AKTUALITY

Zboží v akci