Hlavní strana » Dodavatelé

Dodavatelé


Valdemar Grešík - Natura - Děčín

Firmu založil Valdemar Grešík v roce 1990. Jedná se o rize českou firmu, které se zabívá výrobou bylinných čajů, ovocných čajů, mastí a kapek z léčivých bylin a koření. Většina bylin z kterých vyrábějí produkty pochází z České Republiky. Firma je registrovaným držitelem certifikátu řízení kvality ISO 9001, má zaveden systém kritických bodů HACCP a je registrovaným distributorem léčiv.

http://www.gresik.cz/

Fotogalerie


Naděje - Brodek u Konice

Firma Naděje Mgr. Jarmily Podhorné vyrábí bylinné a pupenové výtažky, dále tinktury obohacené o betaglukany a bylinné a pupenové výtažky s energií včelího pole. Všechny tyto produkty jsou doplňky stravy, jejichž účinek je hlavně na fyziologické úrovni, harmonizují, čistí, posilují a užívají se hlavně jako prevence , ale i v případě různorodých zdravotních potíží, kde bylinky mohou pomoci.   Pupeny obsahují mimořádně hodnotné látky, které se v jiné části rostliny nevyskytují. Jsou to různé hormony, enzymy, minerály, stopové prvky, vitamíny. Účinné látky v tinkturách, vytvořených z pupenových výluhů jsou proto mimořádně úpčinné. Laicky řečeno, obsahují všechnu sílu budoucího květu, kořene skrátka rostliny či byliny, kterou pupeny v sobě mají. Výtažky z pupenů mají široké spektrum účinnosti: zvyšují obranyschopnost organismu, zlepšují funkci centrální nervové soustavy, celkově posilují a omlazují organismus, působí na konkrétní neduhy, ale i preventivně.

Výtažky z bylin ani z pupenů nepoškozují lidský organismus, nemají nežádoucí účinky a nezanechávají v těle žádný „odpad“.

http://www.nadeje-byliny.eu

Fotogalerie


Lavera - Hannover Německo

Firma Lavera byla založena v roce 1987 na malém statku poblíž Hannoveru Thomasem Haasem. Z malé rodinné firmy se stala silná společnost, která dnes zaměstnává více jak sto zaměstnanců. Lavera vyrábí kvalitní  přírodní bio kosmetiku zaměřenou zejména na citlivou pleť, zubní pasty, ochranné krémy proti slunci a dekorativní kosmetiku pro citlivou pleť.

http://www.lavera.cz/

Fotogalerie


Weleda - Švýcarsko

Firma Weleda má více jak devadesátiletou historii ve výrobě přírodní kosmetiky, léčiv a doplňků stravy. Všechny jejich výrobky jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin a vždy bez umělých konzervačních látek. Použité rostlinné suroviny pocházejí z více jak 60% z kontrolovaného ekologického zemědělství. Weleda je celosvětově uznávanou značkou nejen díky vysoké kvalitě jejich produktů, ale také díky etickému přístupu k jejich dodavatelům, obchodním partnerům a zákazníkům.

http://www.weleda.cz

Fotogalerie


Cannaderm - Teplice

Firma CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. se od roku 2002 zabývá vývojem, výrobou a prodejem speciální kosmetiky a potravinových doplňků využívajících léčivý efekt konopí. Jsou soukromá společnost, s českými vlastníky a ryze českým kapitálem. Zajímají se i další možnosti využití konopí jako užitkové rostliny, kromě pilotního projektu kosmetiky z léčivého konopí připravují i další projekty pro zpracování konopí. V rámci České republiky patří jejich společnosti prvenství ve využití konopného oleje v recepturách speciální kosmetiky. Jejich snahou je nejen úspěšně prodávat výrobky, ale celkově přispět ke změně společenského vnímání konopí.

http://www.cannaderm.cz

Fotogalerie


Strana 1 2 3 4 5 6 7 8

Stránkovat po:

KALENDÁŘ AKCÍ AKTUALITY

Zboží v akci