Hlavní strana » Dodavatelé

Dodavatelé


Kitl - Jablonec nad Nisou

Firma Kitl se snaží navázat na odkaz slavného doktora Kittela. Zabývá se především výrobou mediciálních nápojů dle původních, ale i vlastních receptur. Jejich produkty získaly již mnoho ocenění, naposledy "Výrobek roku 2012 v Libereckém kraji".

http://www.kitl.cz

Fotogalerie


Včelařství Sláma - Chlístov u Havlíčkova Brodu

Dnes má včelí farma přes 170 včelstev, umístěných na šesti stanovištích. Včelařím systémem volně rozestavěných řad úlů na místech, kde je předpoklad dobré výživy včelstev pylodárnými rostlinami a hlavně zde musí pravidelně na jaře kvést dostatek nektarodárných (medujících) rostlin a v těsné blízkosti musí být vždy lesní porost. Tato je předpokladem pro rozvoj včelstva a dostatečný přínos medu. Přesuny včelstev (tzv. kočování) považuji za zbytečně nákladné a hlavně stresující pro včelstva, navíc s rizikem nebezpečných chorob.

http://www.vcelarstvi-slama.cz/

Fotogalerie


Dvůr Ratibořice - Ratibořice u Jaroměřice nad Rokytnou

Kozí farma Ratibořice v současné době chová cca 590 kusů koz plemene koz bílá krátkosrstá. Chov koz se řídí pravidly ekologického zemědělství. Hlavním produktem farmy jsou BIO výrobky z kozího mléka.Kozí mléko zpracovávájí v mlékárně, která je součástí farmy. V mlékárně je vyráběn široký sortiment výrobků od jogutů až po sýry.

http://www.kozimleko.cz/

Fotogalerie


Kalma - Sviadnov

Společnost KALMA k.s. je v současnosti největším výrobcem zakysaných sojových výrobků v ČR. Nabízí široký sortiment výrobků rostlinného původu splňujících nejvyšší požadované standarty kvality.  Díky svému složení jsou jejich výrobky vhodné jak pro děti, tak pro dospělé. Výrobky neobsahují geneticky modifikované suroviny.

http://www.kalma.cz/

Fotogalerie


Sunfood - Dobruška

Výrobce a distributor chlazené racionální výživy. Zabývá se produkcí tradičních výrobků Dálného východu a chlazené racionální výživy, zejména pak rostlinné bílkoviny - tofu, tempeh, seitan, které jsou na světových trzích představovány již několik desítek let pro své chuťové vlastnosti, nutriční hodnoty, nízký obsah tuků, vysoký obsah bílkovin, vitamínů a vlákniny. Na rozdíl od živočišných zdrojů bílkovin neobsahují zpravidla cholesterol, toxiny, ani rezidua toxických látek. Naše výrobky neobsahují žádné živočišné tuky, vejce, mléko, maso, rafinovaný cukr, med ani chemická a konzervační činidla. Jejich složení je vhodné jak pro děti, tak i pro dospělé, starší generaci a vrcholové sportovce. Firma nepoužívá geneticky modifikované suroviny v žádném ze svých výrobků.

http://www.sunfood.cz

Fotogalerie


Strana 1 2 3 4 5 6 7 8

Stránkovat po:

KALENDÁŘ AKCÍ AKTUALITY

Zboží v akci