Hlavní strana » E-shop

E-shop DEJSIBIO


Náš obchod je určen všem, kteří dávají přednost svému zdraví a kvalitním potravinám a všem, kterým není lhostejné naše životní prostředí. Zaměřujeme se na prodej regionálních a českých produktů s nejlepšími nutričními hodnotami a s minimem chemických přísad. Potraviny prodáváme vždy čerstvé a klademe důraz na dodržování veškerých zásad pro nakládání s potravinami. Náše provozovna má certifikaci HACCP.

Proškolený personál Vám dokáže nabídnout sortiment v souladu s Vaším životním stylem a zdravotním stavem. Nabízíme biopotraviny, potraviny pro vegany a vegetariány, čerstvé kváskové pečivo, produkty z kozího a kravského mléka, více jak tisíc druhů čajů, byliny, tradiční japonské a čínské potraviny, fairtrade výrobky, potraviny podle chuti a struktury Ajurvédy, ekologickou drogerii, ekologickou a bio kosmetiku atd.

Poradíme Vám s dodržováním speciálních stravovacích návyků jako je např. bezlepková dieta, bezlaktózová dieta, ale i při jiných méně závažných zdravotních problémech, jako je nachlazení, chřipka, nadýmání, nadváha apod.

V roce 2008 a 2011 jsme získali ocenění  nejlepší bioprodejna roku.