Hlavní strana » E-shop » Potraviny » Nápoje » ovocné šťávy » BIO horská brusinková šťáva 100% Beutelsbacher 0,33 l

BIO horská brusinková šťáva 100% Beutelsbacher 0,33 l


EAN: 4106060033234

kód produktu: 15300

cena s DPH: 110 Kč/ks

cena bez DPH: 95,70 Kč/ks

dostupnost: na dotaz

objem: 330 ml

množství:

Bezlaktózová dieta Bezlaktózová dieta
Bio Bio

Rostlinné Rostlinné
Bezlepková dieta Bezlepková dieta


Čistá brusinková šťáva z přímého lisování je šetrně lisována z divoce rostoucích německých horských brusinek ohleduplně sbíraných v době jejich zralosti. Brusinky jsou cenným doplňkem stravy a jsou nyní velmi populární. Červenou výrazně kyselou šťávu lze konzumovat i neředěnou, ale hlavně jako základ limonád, smíchaná s jinými džusy, v čaji a dokonce i v koktejlech.
Co to je přímé lisování? Běžné džusy jsou vyráběny z koncentrátu, který se vyrábí odpařováním vylisované šťávy. Takto zahuštěný džus je levnější na přepravu a skladování. Před plněním do konečného obalu se koncentrát naředí vodou. Zahušťování má negativní vliv jak na obsah vitamínů, tak na chuť džusu. Džusy z přímého lisování se získávají lisováním čerstvého ovoce a okamžitým stáčením vylisované šťávy. Džus se poté pasterizuje krátkým šetrným zahřátím, které zajistí mikrobiologickou nezávadnost džusu. Pasterizovaný džus se nemusí skladovat až do chvíle otevření v ledničce. Rozdíl mezi džusem z koncentrátu a džusem z přímého lisování je patrný na první doušek - ochutnejte!

OBJEM: 330 ml
ZEMĚ PŮVODU: Německo
SLOŽENÍ: lisovaná šťáva z horských brusinek
UPOZORNĚNÍ: Vratná láhev, záloha 4 Kč bude připočtena k ceně výrobku. Obal můžete vrátit na jednom z našich odběrních míst nebo v jakékoli prodejně, kde vedou džusy značky Beutelsbacher.
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML:


Energie
168 kJ / 40 kcal

Tuky
< 0,1 g

z toho nasycené mastné kyseliny
< 0,1 g

Sacharidy
7,5 g

z toho cukry
7 g

Vláknina
0,1 g

Bílkoviny
0,3 g

Sůl
0,005 g
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Brusinková šťáva 100%. Není vyrobeno z koncentrátu. Pasterováno. Podíl ovocné složky 100 %. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 7 dnů.