Hlavní strana » Nabídka » Potraviny » čaj Yogi tea Pure Detox 30,6g

čaj Yogi tea Pure Detox 30,6g


EAN: 4012824402492

kód produktu: 2830

cena s DPH: 82 Kč/ks

cena bez DPH: 71,30 Kč/ks

dostupnost: na dotaz

hmotnost: 30 g

Bio Bio
Rostlinné Rostlinné


Ajurvéda je praktickou a filozofickou cestou životem, která pochází z dob starověkých indických kultur. Ajurvéda znamená „ nauka života“ a učí, že svět sestává ze čtyř energií (Tattva): země, vody, ohně a vzduchu. Tak jako různé Tattvy mísí a uspořádávají samy sebe, stejně tak je formován i život. Ajurvéda doporučuje, aby elementy ohně a vzduchu byly v rovnonáze, čímž je zabezpečeno správné fungování metabolizmu. "Čistící čaj" kombinuje byliny a koření, jež byly po staletí užívány v Indii k podpoře vnitřních očistných procesů regulujících energii ohně a vzduchu. Učiňte šálek "Čistícího čaje" plnohodnoutnou součástí vaší každodenní očisty. Tento čaj je také vynikajícím doplňkem diety či půstu.


Příprava: Nálevový sáček čaje přelijte 300 ml vroucí vody. Nechte louhovat 4-6 minut, pro silnější chuť a aroma nechte louhovat déle.


Složení: lékořice*, skořice*, lopuchový kořen*, zázvor*, pampeliška*, fenykl*, anýz*, jalovec*, koriandr*, kardamom*, černý pepř*, petržel*, šalvěj*, hřebíček*, kořen kurkumy*.
* = suroviny BIO


Množství: 17 x 1,8 g


Kritéria: BIO, bez lepku, bez laktózy, vegan.