Hlavní strana » Nabídka » Potraviny » Pochutiny » slané » krekry » česnekové krekry 130g

česnekové krekry 130g


EAN: 8594052881943

kód produktu: 14031

cena s DPH: 41 Kč/ks

cena bez DPH: 35,70 Kč/ks

dostupnost: na dotaz

hmotnost: 130 g

Bio Bio

Tyto krekry pro Vás pečeme v malé rodinné pekárně a při výběru surovin neděláme žádné kompromisy. Vyhýbáme se bílé mouce a tukům s vysokým podílem nasycených mastných kyselin (ztužené i neztužené tuky, které jsou tuhé za pokojové teploty). Krekry jsou vyrobeny z čistě celozrnné mouky a extra panenského olivového oleje, ochuceny sušeným česnekem a majoránkou a lehce osoleny mořskou solí ze Středozemního moře.
Bílá mouka zatěžuje organismus a snižuje nutriční hodnotu výrobku. 100% celozrnné krekry obsahují vysoké množství vlákniny a stopové prvky přítomné v pšeničném klíčku a obalu. Na rozdíl od jiných podobných výrobků neobsahují naše krekry palmový tuk, ale pouze extra panenský olivový olej. Ten jim dodává lehce stravitelnou jedenkrát nenasycenou kyselinu olejovou a prospěšné vícenásobně nenasycené mastné kyseliny. Extra panenský olivový olej působí preventivně i léčebně při angíně pectoris, infarktu a vysoké hladině cholesterolu. Tyto krekry navíc nezatíží Váš organismus zbytečnými přídatnými látkami (Éčky) či aromaty.
Výrobek je zapojen do projektu ČESKÉ BIO. Koupí výrobku z projektu pomáháte rozvoji místního ekologického zemědělství a nepodporujete zbytečný dálkový transport surovin.

HMOTNOST: 130 g
ZEMĚ PŮVODU: Česko
SLOŽENÍ: celozrnná pšeničná mouka*, extra panenský olivový olej*, kypřící prášek (regulátor kyselosti vinný kámen neboli hydrogenvinan draselný, kypřící látka jedlá soda neboli hydrogenuhličitan sodný a kukuřičný škrob*), sušený česnek*, majoránka*, mořská sůl. Suroviny s * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Obsahuje lepek, může obsahovat stopy sóji, sezamu a ořechů.
VÝŽIVOVÉ INFORMACE:
100 g obsahuje v průměru:


Energie
1855 kJ / 447 kcal

Bílkoviny

10 g

Sacharidy
54 g

Cukry
1 g

Tuky
23 g

z toho nasycené mastné kyseliny
3 g

mononenasycené mastné kyseliny
17 g

polynenasycené mastné kyseliny
3 g

Cholesterol
0 mg

Vláknina
10 g

Sodík
612 mg