Hlavní strana » Nabídka » Ekologická drogerie » čistič na koupelny bio Sodasan 500ml

čistič na koupelny bio Sodasan 500ml


EAN: 4019886019569

kód produktu: 600048

cena s DPH: 118 Kč/ks

cena bez DPH: 97,50 Kč/ks

dostupnost: na dotaz

objem: 500 ml


Popis: Ekologický silný sprej k čištění koupelen. Se svěží vůní čistých éterických olejů. Odstraňuje znečištění jako vodní kámen a zbytky mýdla. K čištění kachliček, sanitárního vybavení (akryl), sprchových koutů a armatur.
Složení: >30 % voda, neionogenní tenzid (cukrtenzid), 5-15% ethanol, ocet, kyselina citrónová, éterické oleje citral, limonen, geraniol, citronellol, linalool. Tenzidy rostlinného původu.
Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí

Jeho výhoda:
•účinně odstraňuje vápenné usazeniny a zbytky mýdla
•s přirozenou svěží vůní
•použitelný na všechny typy povrchů v koupelně
•s obsahem rostlinných čisticích substancí

Použití: Čisticí sprej se silným účinkem vhodný na odstraňování vápenatých usazenin a zbytků mýdel ze všech koupelnových ploch jako jsou obklady, skla sprchových koutů, sanitární zařízení, armatury a vodovodní baterie. Vhodný také na nerez a plast. Přináší hygienickou čistotu a svěžest díky obsaženým éterickým olejům.
Dávkování: Čistič rovnoměrně nastříkejte na čištěnou plochu a nechte působit cca 1 minutu. Nakonec omyjte a je-li to nutné, vytřete dosucha hadříkem nebo utěrkou. U silnějšího znečištění postup opakujte a nechte působit o něco déle.
Upozornění: Tento výrobek je velmi vhodný pro čištění akrylátových sanitárních zařízení, které jsou dnes stále rozšířenější v oblasti van a sprchových koutů. Akryl je velmi citlivý na škrábance, proto ho nelze čistit abrazivními prostředky (např. tekutým pískem).