Hlavní strana » Nabídka » Potraviny » čokoláda Rapunzel zázvorová 80g

čokoláda Rapunzel zázvorová 80g


EAN: 4006040013440

kód produktu: 4281

cena s DPH: 69 Kč/ks

cena bez DPH: 60,00 Kč/ks

dostupnost: na dotaz

hmotnost: 80 g

Bio Bio
Faitrade Faitrade

Rostlinné Rostlinné

Pikantní švýcarská hořká čokoláda s malými kousky kandovaného zázvoru, který zahání ranní nevolnost a nevolnost z cestování. Je slazená sušenou třtinovou šťávou Rapadura a přírodním třtinovým cukrem Cristallino. Skvěle se hodí v zimě k šálku čaje.
Výrobek pochází z fair trade projektu HAND IN HAND. Fair trade čili spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou či dětskou práci. Prvotřídní kakao je vykupováno od sdružení farmářů Conacado v Dominikánské republice a El Ceibo v Bolívii. Kakaové plody se sklízí ručně, boby se fermentují na místě a poté suší pod tropickým sluncem. Boby se praží až ve Švýcarsku tradičním způsobem. Sušená třtinová šťáva Rapadura se vyrábí v Planeta Verde v Brazílii. Třtinová šťáva se šetrně zahušťuje pomalým odpařováním bez odstranění melasy. Rapadura obsahuje přes 1,5 % minerálních látek.

HMOTNOST: 80 g
ZEMĚ PŮVODU: Švýcarsko
TIP: Tato čokoláda je oblíbená u nastávajících maminek při těhotenské nevolnosti.
SLOŽENÍ: sušená třtinová šťáva Rapadura, přírodní třtinový cukr Cristallino, kakaová hmota, kandovaný zázvor 15 % (zázvor, přírodní třtinový cukr), kakaové máslo, pravá Bourbon vanilka. Všechny suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Může obsahovat stopy oříšků, mléka a sóji.
VÝŽIVOVÉ INFORMACE: Vysoké množství zázvoru významně sníží celkové množství tuku v čokoládě.
100 g obsahuje v průměru:


Energie
2160 kJ / 516 kcal

Bílkoviny
4 g

Sacharidy
53 g

Tuky
31 g

Kakao v čokoládě
55 %