Hlavní strana » Nabídka » Potraviny » čokoláda Vivani bílá s vanilkou 100g

čokoláda Vivani bílá s vanilkou 100g


EAN: 4044889000740

kód produktu: 3400

cena s DPH: 63 Kč/ks

cena bez DPH: 54,80 Kč/ks

dostupnost: na dotaz

hmotnost: 100 g

Bio Bio
Rostlinné Rostlinné


Velmi jemná výběrová čokoláda s výraznou vanilkovou vůní. Tato čokoláda je daleko méně sladká než běžné bílé čokolády, a proto může vyniknout její přirozená chuť. Je slazená přírodním třtinovým cukrem a neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Díky velkému formátu můžete nechat tenké plátky čokolády pomalu rozplývat na jazyku a vychutnávat intensivní smetanovou chuť. Tato čokoláda získala nejvyšší zlaté ocenění od Německé zemědělské společnosti (DLG).

Čokolády značky VIVANI jsou vyráběny německou rodinnou firmou Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími bio surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality.

HMOTNOST: 100 g
ZEMĚ PŮVODU: Německo
SLOŽENÍ: kakaové máslo, sušené plnotučné mléko 40 %, přírodní třtinový cukr, výtažek z Bourbon vanilky. Všechny suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: obsahuje mléko, vzhledem ke způsobu výroby může čokoláda obsahovat stopy mandlí, lískových oříšků a lepku. Čokoláda neobsahuje sójové produkty ani jejich stopy.
VÝŽIVOVÉ INFORMACE:
100 g obsahuje v průměru:


Energie
2660 kJ / 640 kcal

Bílkoviny

10,1 g

Sacharidy
36,4 g

Tuky
50,5 g

Mléčná sušina
40 %