Hlavní strana » Nabídka » Potraviny » čokoláda Vivani hořká s rybízovou náplní 100g

čokoláda Vivani hořká s rybízovou náplní 100g


EAN: 4044889001044

kód produktu: 3330

cena s DPH: 54 Kč/ks

cena bez DPH: 47,00 Kč/ks

dostupnost: na dotaz

hmotnost: 100 g

Bio Bio
Rostlinné Rostlinné


Jemná hořká čokoláda plněná voňavou náplní z černého rybízu a slazená přírodním třtinovým cukrem, která neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Doporučujeme podávat z ledničky nebo mrazničky.

Čokolády značky VIVANI jsou vyráběny německou rodinnou firmou Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími bio surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality.

HMOTNOST: 100 g
ZEMĚ PŮVODU: Německo
SLOŽENÍ: Čokoláda - kakaová hmota, přírodní třtinový cukr, kakaové máslo, ghee (čistý máselný tuk). Náplň (40 %) - přírodní třtinový cukr, pšeničný glukózový sirup, jogurtový prášek, koncentrát z černého rybízu, prášek z aceroly (šťáva z aceroly, maniokový škrob), alkohol (0,2 %), přírodní aroma černého rybízu. Všechny suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Obsahuje lepek, mléko, vzhledem ke způsobu výroby může čokoláda obsahovat stopy mandlí, lískových oříšků, mléka a lepku. Čokoláda neobsahuje sójové produkty ani jejich stopy.
VÝŽIVOVÉ INFORMACE:
100 g obsahuje v průměru:


Energie
1917 kJ / 458 kcal

Bílkoviny

4,2 g

Sacharidy
59,5 g

Tuky
22,4 g

Kakao
60 % v čokoládě