Hlavní strana » Nabídka » Potraviny » kafe špaldové mleté Naše Biofarma 300g

kafe špaldové mleté Naše Biofarma 300g


EAN: 8595582404831

kód produktu: 1400001

cena s DPH: 45 Kč/ks

cena bez DPH: 39,10 Kč/ks

dostupnost: na dotaz

hmotnost: 300 g

Bio Bio
Rostlinné Rostlinné


Popis: Špaldu pro Špaldové kafe jsme pro vás vypěstovali na naši vlastní ekologické farmě ve Velkých Hostěrádkách nedaleko Břeclavi.

České špaldové kafe pro vás zpracoval podnik Kávoviny v Pardubicích - nejstarší česká továrna na náhražky klasické zrnkové kávy, založena roku 1896.

Krátkým povařením mleté kávoviny ve vodě získáte silný nápoj voňavý tradicí a vzpomínkou na babiččinu kuchyni. Neobsahuje kofein a mohou ho pít těhotné a kojící maminky i děti, které jej mají nejraději s mlékem a lehce oslazený třtinovým cukrem nebo medem.

Příprava: Dvě polévkové lžíce mletého špaldového kafe nasypte do 0,5 litru vroucí vody a 3 minuty vařte. Poté odstavte na 3-5 minut a přeceďte. Kafe můžete osladit medem nebo třtinovým cukrem a zalít mlékem či smetanou.

Složení: pšenice špalda bio

Alergeny: Výrobek obsahuje lepek.

Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 75%NAŠE BIOFARMA je projekt společnosti PRO-BIO, který přináší ryze české, poctivě a s láskou vyrobené biopotraviny. Všechny suroviny mají svůj původ v čisté krajině, na polích českých rodinných farem. Pohanka u nás vždy bývala hodně oblíbenou potravinou a dnes je její používání opět na vzestupu. Obsahuje rutin a je přirozeně bezlepková Pohankové kroupy jsou vhodné pro přípravu příloh, "rizot", salátů či k zapékání.