Hlavní strana » Nabídka » Ajurvéda » káva Brahmi ayurvédská mocca 50g

káva Brahmi ayurvédská mocca 50g


EAN: 8906001430117

cena s DPH: 91 Kč/ks

cena bez DPH: 79,10 Kč/ks

dostupnost: na dotaz

hmotnost: 50 g


Instantní bezkofeinová kávovina s himalájskou bylinou BRAHMI obohacená příchutí mocca. Složení 100g výrobku:

BRAHMI (Bacopa monnieri) výtažek 6 g
ČEKANKA LÉKAŘSKÁ (Cichorium intybus) 94 gDávkování: 1 šálek připravený podle návodu max. 4 x denně.Návod na přípravu: 1/4 až 1/2 čajové lžičky bylinné směsi na 1 šálek nápoje - nasypeme do šálku a zalijeme z 2/3 horkou vodou, 1/3 dolijeme horkým mlékem, dle chuti dosladíme cukrem či medem. Nepoužívejte vařící mléko ani nesypte ajurvédské kafe do šálku s mlékem či vodou.Další pokyny: Nutno dodržet návod k přípravě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek se nedoporučuje těhotným ženám a dětem do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu, léky ani lékařskou péči.
Ájurvéda je sanskrtské slovo a znamená vědění o životě. Je to systém tradičního indického lékařství praktikovaný i v jiných zemích, včetně České republiky, jako systém alternativní a komplementární medicíny. Nejstarší literatura o ájurvédě pochází již z védského období v Indii. Nejvlivnější díla jsou Sušruta samhitá a Čaraka samhitá, které ovlivňují tradiční lékařství i v tomto období. Ájurvédští praktičtí lékaři používají ájurvédské bylinné preparáty a ájurvédské léčebné metody při lehkých onemocněních a chorobách. V západním světě se ájurvéda stala alternativním léčebným způsobem v zemích, kde její léčebné metody byly patentovány a duševní vlastnická práva legalizována jak západními, tak i indickými institucemi.


Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví. Podle ájurvédy je stabilní rovnováha tří základních energetických charakteristik - dóš - základem zdraví.Ajurvédské kafe BRAHMI je vhodné pro všechny dóši.