Hlavní strana » Nabídka » Potraviny » parmezánové krekry 130g

parmezánové krekry 130g


EAN: 8594052881981

kód produktu: 14033

cena s DPH: 49 Kč/ks

cena bez DPH: 42,60 Kč/ks

dostupnost: na dotaz

hmotnost: 130 g

Bio Bio

Tyto krekry pro Vás pečeme v malé rodinné pekárně a při výběru surovin jsme velmi nároční. Vyhýbáme se tukům s vysokým podílem nasycených mastných kyselin (ztužené i neztužené tuky, které jsou tuhé za pokojové teploty) a 50 % z použité mouky tvoří celozrnná mouka. Krekry jsou vyrobeny z extra panenského olivového oleje, ochuceny štědrou dávkou parmezánu (14 %) a lehce osoleny mořskou solí ze Středozemního moře.
100% celozrnné krekry obsahují vysoké množství vlákniny a stopové prvky přítomné v pšeničném klíčku a obalu. Na rozdíl od jiných podobných výrobků neobsahují naše krekry palmový tuk, ale pouze extra panenský olivový olej. Ten jim dodává lehce stravitelnou jedenkrát nenasycenou kyselinu olejovou a prospěšné vícenásobně nenasycené mastné kyseliny. Extra panenský olivový olej působí preventivně i léčebně při angíně pectoris, infarktu a vysoké hladině cholesterolu. Tyto krekry navíc nezatíží Váš organismus zbytečnými přídatnými látkami (Éčky) či aromaty.

Tento výrobek je součástí projektu ČESKÉ BIO, jež má za cíl podporovat biopotraviny, vyrobené ze surovin vypěstovaných ekologickým způsobem v České republice, zprůhlednit cestu biopotraviny z pole až na talíř a prohloubit důvěru zákazníka v české biopotraviny. Koupí výrobku z projektu pomáháte rozvoji místního ekologického zemědělství a nepodporujete zbytečný dálkový transport surovin.


HMOTNOST: 130 g
ZEMĚ PŮVODU: Česko
SLOŽENÍ: celozrnná pšeničná mouka*, pšeničná mouka*, extra panenský olivový olej*, parmezán*, kypřící prášek (regulátor kyselosti vinný kámen neboli hydrogenvinan draselný, kypřící látka jedlá soda neboli hydrogenuhličitan sodný a kukuřičný škrob*), mořská sůl. Suroviny s * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Obsahuje lepek, mléko, může obsahovat stopy sóji a sezamu.
VÝŽIVOVÉ INFORMACE:
100 g obsahuje v průměru:


Energie
1781 kJ / 428 kcal

Bílkoviny

13 g

Sacharidy
51 g

Cukry
0 g

Tuky
19 g

z toho nasycené mastné kyseliny
5 g

mononenasycené mastné kyseliny
12 g

polynenasycené mastné kyseliny
2 g

Cholesterol
12 mg

Vláknina
5 g

Sodík
785 mg