Hlavní strana » Nabídka » Potraviny » Sladidla » sirup javorový grade C 250ml

sirup javorový grade C 250ml


EAN: 8594052880328

kód produktu: 1450

cena s DPH: 156 Kč/ks

cena bez DPH: 135,70 Kč/ks

dostupnost: na dotaz

objem: 250 ml

Bezlaktózová dieta Bezlaktózová dieta
Rostlinné Rostlinné

Bezlepková dieta Bezlepková dieta

Jako čistě přírodní sladidlo, získané zahuštěním mízy cukerného javoru, je javorový sirup (spolu s medem a melasou) vynikajícím pomocníkem při nahrazování rafinovaného bílého cukru. Javorový sirup se známkuje podle barvy, a tím i chuti. Čím světlejší barva, tím jemnější méně intenzivní vůně a chuť, a tím dražší sirup. Grade A (Canada No. 1 Light) je velmi světlý jemný a luxusní sirup, vhodný jako dárek. Grade B (Canada No. 2 Medium) je světlý javorový sirup, méně intenzivní javorové chuti. Grade C (Canada No.2 Amber) je nejoblíbenější mezi Evropany a má příjemnou javorovou chuť. Grade D (Canada No. 3 Dark) je tmavý sirup vhodný pro gastronomii a výrobu potravin.


OBJEM: 250 ml
ZEMĚ PŮVODU: Kanada
POUŽITÍ: Grade C je vhodný ke stolními použití i k vaření. Hodí se k dochucení již hotových pokrmů: na palačinky, lívance, na bílý jogurt, do musli a na zmrzinové a ovocné poháry. Javorovým sirupem můžete při vaření a pečení nahradit bílý cukr v poměru 3 díly sirupu za 4 díly cukru.
UPOZORNĚNÍ: Zákazníkům někdy připadá pravý javorový sirup příliš řídký. V prodeji jsou i „šizené” sirupy, které místo 100%-ní zahuštěné javorové šťávy obsahují cukr, glukózový sirup, kukuřičný sirup, umělá aromata, barviva atd. Tyto výrobky jsou obvykle hustší než pravý javorový sirup. Neměly by však být nazývány javorovým sirupem (obvykle jsou) a měly by být daleko lacinější, než pravý javorový sirup (obvykle nejsou)!!!
SLOŽENÍ: 100% zahuštěná míza z javoru cukrového
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML:


Energetická hodnota
1501 kJ/353 kcal

Tuky
0,4 g

z toho nasycené mastné kyseliny
0,1 g

Sacharidy
87 g

z toho cukry
80 g

Bílkoviny
0,7 g

Sůl
0,03 g

NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Javorový sirup. Po otevření skladujte v ledničce (1 – 6 °C).