Hlavní strana » Ocenění

Ocenění


Náš obchod je určen všem, kteří dávají přednost svému zdraví a kvalitním potravinám a všem, kterým není lhostejné naše životní prostředí. Zaměřujeme se na prodej regionálních a českých produktů s nejlepšími nutričními hodnotami a s minimem chemických přísad. Potraviny prodáváme vždy čerstvé a klademe důraz na dodržování veškerých zásad pro nakládání s potravinami. Náše provozovna má certifikaci HACCP.

Proškolený personál Vám dokáže nabídnout sortiment v souladu s Vaším životním stylem a zdravotním stavem. Nabízíme biopotraviny, potraviny pro vegany a vegetariány, čerstvé kváskové pečivo, produkty z kozího a kravského mléka, více jak tisíc druhů čajů, byliny, tradiční japonské a čínské potraviny, fairtrade výrobky, potraviny podle chuti a struktury Ajurvéda, ekologickou drogerii, ekologickou a bio kosmetiku atd.

Poradíme Vám s dodržováním speciálních stravovacích návyků jako je např. bezlepková dieta, bezlaktózová dieta, ale i při jiných méně závažných zdravotních problémech, jako je nachlazení, chřipka, nadýmání, nadváha apod.

V roce 2005 a 2011 získala naše prodejna díky píly původních majitelů p. Prchalové a p. Prchala ocenění  nejlepší bioprodejna roku a věříme, že úspěšně navážeme na kvalitu služeb, které Vám dlouhá léta poskytovali.

Certifikát Cannaderm 2012

Certifikát Cannaderm 2012

Snažíme se, abychom dokázali našim zákazníkům co nejlépe poradit při výběru našeho zboží, a proto se pravidelně zúčastňujeme produktových školení.


Nejlepší bioprodejna roku 2011

Nejlepší bioprodejna roku 2011

Naše prodejna zdravého životního stylu se stále snaží zákazníkům nabízet co nejširší sortiment v kombinaci s kvalitními službami a již podruhé obdržela od svazu PRO-BIO ocenění "Nejlepší bioprodejna svazu PRO-BIO"


Nejlepší bioprodejna roku 2005

Nejlepší bioprodejna roku 2005

Naše prodejna zdravého životního stylu je největší svého druhu na Vysočině a v roce 2005 obdržela od svazu PRO-BIO a Nadace partnerství v soutěži "Česká biopotravina roku" čestného uznání "Nejlepší bioprodejna roku 2005"


Strana 1 2

Stránkovat po:

KALENDÁŘ AKCÍ AKTUALITY

Zboží v akci