Hlavní strana » Dodavatelé

Dodavatelé


I Love Hummus

S firmou I Love Hummus spolupracujeme již nějaký ten pátek, najdete u nás jejich skvělý hummus a to jednak tradiční, či s příchutěmi karamelizované cibulky nebo černých oliv. Úžasné tahini, nápoj Samahan pomáhající při chřipce a nachlazení, též kimči, kterému nelze odolat. Více o firmě I Love Hummus a jejich produktech najdete zde:

http://www.ilovehummus.cz

Fotogalerie


RaE kosmetika

RaE kosmetika je rodinná manufaktura z Beskyd, vyrábějící přírodní kosmetiku balenou do originálních dřevěných dóz, při jejichž výrobě zužitkuje dřevěný odpad z vlastní truhlářské dílny. Firma má ohleduplný vztah k přírodě a své dodavatele bambuckého másla a dalších ingrediencí pro výrobu vybírá velmi pečlivě, spolupracuje pouze s dodavateli, kteří podporují etický koncept Fair Trade a s balením produktů pak pomáhá chráněná dílna. V žádném jejich výrobku nenajdete škodlivé chemické složky jako jsou minerální oleje, PEG, parabeny a soli hliníku. Hotový kosmetický výrobek obsahuje více než 90% účinných přírodních látek a esencí.

www.raekosmetika.com

Fotogalerie


Arganeol

Hlavním cílem značky ARGANEOL je zpřístupnit zákazníkům tu nejvyšší možnou kvalitu arganového oleje, jaká se v Maroku nabízí. Proto byla výrobní manufaktura v Maroku důkladně vybírána samotný majitelem značky, p. Kolkem, který ji nyní pravidelně navštěvuje a kontroluje.

Myšlenka dovážet z Maroka arganový olej nejvyšší kvality vznikla před lety v Maroku, kde p. Kolek ještě jako student Arabistiky působil jako průvodce poznávacích zájezdů. V logu značky ARGANEOL najdete kaligrafii arabského slova Al-Haját, které znamená "život" - arganové stromy jsou totiž tradičně nazývány "Stromy života".

https://www.arganeol.cz/

Fotogalerie


Tierra Verde

Výrobcem ekodrogerie YELLOW&BLUE je česká firma TIERRA VERDE,s.r.o.. To, že to s šetrností svých  výrobků myslí vážně, nevyjadřuje počtem ekoznaček a jiných certifikátů, ale zejména tím, z čeho a jak své produkty vyrábí. Hlavní surovinou jsou výtažky z mýdlových ořechů doplněné rostlinnými nebo minerálními složkami. Výrobky neobsahují ropné látky, syntetické parfémy, barviva ani enzymy. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Ve své výrobně v Brně zaměstnává zdravotně znevýhodněné lidi a obalové materiály od surovin používá na výrobu dalších užitečných produktů.

http://www.tierraverde.cz/

 

Fotogalerie


Mlékárna Tonka

Majitele k založení mlékárny přiměla láska k dobrému jídlu a vzpomínky na kvalitní, doma vyráběné, mléčné produkty, které znaly od svých babiček. Protože jim nestačilo to, co nalezli v supermarketech, zkusili to sami. Vlastní sýry začali vyrábět na začátku roku 2010. Překvapivě se dařilo a jejich nejbližší známí a kamarádi chtěli stále víc a víc. Přidali i první pokusy s jogurty a už tu byla i myšlenka, jestli by to nezkusili ve větším a pro širší veřejnost.  V současné době mlékárna sídlí na statku v Pošné u Pacova, která zde funguje od začátku léta 2014.

Jogurty jsou ochucené marmeládami, na které majitele narazili čistě náhodou na trzích v Benešově. Ochutnali je a nebylo co řešit.  Marmeládami od Bečanů z Popovic obsahují pouze ovoce, které tam má být a cukr. Takže žádné přídavky tun jablek do borůvek či meruněk a spousty želatiny atd. Jen ovoce a cukr. Jsou prostě úžasné.

Čerstvé sýry jsou z plnotučného pasterovaného mléka. Ochuceny jsou Davídkovým kořením, které neobsahuje sůl a glutamáty, takže máte jistotu, že soli je v sýru jen tolik, kolik si tam dáme sami.

Máslo je nejsložitější, fyzicky a časově nejnáročnější výrobek. Rodina Mokrých jej vyrábí ze zakysané smetany, protože jeho chuť je pak lahodnější a má delší trvanlivost.

http://mlekarnatonka.cz/

 

Fotogalerie


Strana 1 2 3 4 5 6 7 8

Stránkovat po:

KALENDÁŘ AKCÍ AKTUALITY

Zboží v akci