Hlavní strana » Ocenění

Ocenění


Náš obchod je určen všem, kteří dávají přednost svému zdraví a kvalitním potravinám a všem, kterým není lhostejné naše životní prostředí. Zaměřujeme se na prodej regionálních a českých produktů s nejlepšími nutričními hodnotami a s minimem chemických přísad. Potraviny prodáváme vždy čerstvé a klademe důraz na dodržování veškerých zásad pro nakládání s potravinami. Náše provozovna má certifikaci HACCP.

Proškolený personál Vám dokáže nabídnout sortiment v souladu s Vaším životním stylem a zdravotním stavem. Nabízíme biopotraviny, potraviny pro vegany a vegetariány, čerstvé kváskové pečivo, produkty z kozího a kravského mléka, více jak tisíc druhů čajů, byliny, tradiční japonské a čínské potraviny, fairtrade výrobky, potraviny podle chuti a struktury Ajurvéda, ekologickou drogerii, ekologickou a bio kosmetiku atd.

Poradíme Vám s dodržováním speciálních stravovacích návyků jako je např. bezlepková dieta, bezlaktózová dieta, ale i při jiných méně závažných zdravotních problémech, jako je nachlazení, chřipka, nadýmání, nadváha apod.

V roce 2005 a 2011 získala naše prodejna díky píly původních majitelů p. Prchalové a p. Prchala ocenění  nejlepší bioprodejna roku a věříme, že úspěšně navážeme na kvalitu služeb, které Vám dlouhá léta poskytovali.

Nejoblíbenější prodejna s bio výrobky a zdravou výživou v regionu 2016

Nejoblíbenější prodejna s bio výrobky a zdravou výživou v regionu 2016

Sluneční školení prodejců Sonnentor produktů 2014

Sluneční školení prodejců Sonnentor produktů 2014

Dne 22. dubna 2014 jsme se zúčastnili produktového školení firmy Sonnentor v Čejkovicích na jižní Moravě. Během celého dnesjsme měli možnost  nahlédnout do tajů pěstování, zpracování a výroby čajů. Také jsme měli možnost se na vlastní oči přesvědčit o všem, co Sonnentor hlásá a jaký je. Budeme moc rádi, když radost z myšlenek, kterými se tato firma řídí a nadšení z jejich krásných, kvalitních a voňavých výrobků budeme moci předat i Vám, našim zákazníkům. Jak to v Čejkovicích vypadá a co všechno jsme měli možnost poznat, můžete alespoň částečně vidět na fotkách ze školení, které jsme si pro Vás připravili na našem facebookovém profilu. Odkaz na fotogalerii.


Víc než jen kosmetika od firmy Nobilis Tilia

Víc než jen kosmetika od firmy Nobilis Tilia

Naše portfolio přírodní kosmetiky jsme rozšířili o další českou značku Nobilis Tilia. Protože chceme našim zákazníkům poskytovat kvalifikované poradenství, absolvovali jsme kurz, který nás zasvětil do tajů éterických olejů a přírodní kosmetiky a stává se tak certifikovaným prodejcem těchto voňavých produktů.


Sluneční školení prodejců Sonnentor produktů 2013

Sluneční školení prodejců Sonnentor produktů 2013

Snažíme se, abychom dokázali našim zákazníkům co nejlépe poradit při výběru našeho zboží, a proto se pravidelně zúčastňujeme produktových školení.


Prodejna regionálních produktů 2013

Prodejna regionálních produktů 2013

Počátkem roku 2013 byl certifikační komisí, která uděluje značku " VYSOČINA regionální produkt" udělen naší prodejně statut "Prodejce regionálních produktů"


Strana 1 2

Stránkovat po:

KALENDÁŘ AKCÍ AKTUALITY

Zboží v akci